در دنیای پرهیاهوی بازی‌های کریپتویی، همستر کامبات در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فروردین ۱۴۰۳) راه‌اندازی شد. این پروژه توجهات زیادی را در جامعه‌ی ارز دیجیتال به‌ خود جلب کرد و پس‌ از ۱۱ روز از راه‌اندازی اولیه به رکورد قابل‌ توجه یک میلیون کاربر رسید که تعداد آن‌ها هر روز بیشتر می‌شود. Hamster Kombat طبق ادعای سازندگانش تاکنون بیش‌ از ۶۰ میلیون کاربر و ۲۴ میلیون کاربر فعال روزانه دارد.

 همستر کمبات یک بازی تلگرامی است که کاربر در آن می‌تواند فقط با ضربه‌زدن ساده روی نمایشگر گوشی خود، سکه‌های مجازی کسب کند؛ سکه‌هایی که احتمال تبدیل به ایردراپ و در نهایت تبدیل به پول واقعی را دارند. البته قیمت همستر کامبت تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود، مشخص نخواهد بود.

 هرچند درحال‌حاضر همستر کامبت فقط یک بازی است، احتمال ایردراپ آن وجود دارد. این یعنی احتمال دارد افرادی که سکه‌های داخل بازی را جمع‌آوری می‌کنند، در طول TGE (رویداد ایجاد توکن) واجد شرایط ایردراپ شوند. به‌ بیان دیگر در صورت لیست‌شدن پروژه در صرافی‌ها، قیمت ارز همستر با هر نرخی که سازندگان آن مناسب بدانند، تعیین خواهد شد و در آن‌صورت امکان فروش سکه‌ها و تبدیل آن‌ها به پول واقعی فراهم خواهد شد.

دریافت کد ارتقا همستر

 نکته‌ی مهم دیگر اینکه است که

برای شروع بازی همستر کامبت و جمع‌آوری سکه‌های مجازی، ابتدا باید ربات تلگرامی پروژه را اجرا کنید. برای انجام این کار، به حساب کاربری تلگرام و همچنین لینک ربات نیاز دارید.

برای شروع همستر با سکه های بیشتر می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://t.me/hamster_kombat_bOt/start?startapp=kentId111762385

دقت کنید که باید از پراکسی تلگرام استفاده کنید و در صورت استفاده از فیلترشکن ان را خاموش کنید. همچنین می توانید لینک را کپی کرده و در تلگرام ان را باز کنید

لینک بازی همستر برای شروع با سکه بیشتر

 از اینجا به‌بعد شما برای اینکه میلیون‌ها سکه جمع کنید به سه عامل مهم نیاز دارید، اولین عامل، وقت زیاد و دومین گزینه روابط دوستانه و خانوادگی فراوان و در نهایت، توصیه دیگران است. به عبارت دیگر اگر از طریق لینک دیگران وارد باازی شوید در ابتدا سکه های بیشتری دریافت کرده و از ابتدا همستر شما ارتقا پیدا می کند. برای این منظور می توانید از لینک زیر استفاده کنید و با جایزه سکه های بیشتر بازی همستر را با ارتقا شروع کنید: https://t.me/hamster_kombat_bOt/start?startapp=kentId111762385

 یعنی شما در طول روز باید آنقدر وقت داشته باشید که حداقل هر ۳ ساعت یکبار، دقایقی را به همستر بی‌نوایی که انتظارتان را می‌کشد سر بزنید، همچنین باید آنقدر دوست و آشنا داشته باشید که بتوانید لینک ربات را برایشان بفرستید تا سکه بیشتری بگیریدو در نهایت باید آنقدر حرف‌گوش‌کن و کمی ریسک‌پذیر باشید که توصیه افراد باتجربه‌تر را برای بالابردن بهره‌وری همسترتان گوش داده و به کار ببندید.

 واقعیت این است که در بین همین دوستان ایرانی که به همسترکامبت روی‌آورده‌اند، بسیاری از افراد، میلیون‌ها سکه دارند و ساعتی، به تعداد سکه‌هایشان اضافه می‌شود.

در اینستاگرام سهام من به ادرس @sahame-man هر روز کدهای ارتقای بازی همستر را قرار می دهیم. به پیج ما سر بزنید

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه